Як смажити ковбаски, щоб не луснули

Перша можлива причина – надто висока температура смаження ковбаси. Рекомендації також очевидні. Ковбаски краще смажити за невисокої температури. Тому треба дочекатися, поки вугілля повністю прогорить; або, якщо є можливість, встановити ґрати вище, ніж для смаження м’яса.

Ще одна можлива причина — перенабивання під час заповнення оболонки фаршем, що умовно кажучи, перенабивання може призвести до лопання ковбасок під час смаження.

При жарінні ковбасок йде вплив високої температури на фарш, в якому у нас є незв’язана волога. Вода нагрівається і шукає шляхи виходу назовні, тим самим розриває оболонку і залишає ковбасу, залишаючи її сухою і вже не такою соковитою. Як цього уникнути?

Неправильно відразу смажити на розпеченій сковорідці або на грилі – лусне натуральна оболонка у 90% випадків. Пережарена олія та розігріта сковорода – ворог натуральної оболонки.

Як ковбаски готувати на сковорідці

Нагрійте сковороду, вилийте в неї півсклянки чистої води, додайте ложку олії та викладіть ковбаски.
Закрийте кришкою. Готуйте 5 хвилин, переверніть ковбаски, смажте ще 5 хвилин на звороті. Зніміть кришку, зменште температуру і готуйте ще 5-8 хвилин, періодично перевертаючи ковбаски, до придбання ними красивого золотаво-коричневого кольору.

Як ковбаски готувати на грилі

Перед смаженням на грилі необхідно хвилин 10-15 проварити у воді, на дуже повільному вогні, без кипіння, ковбаски приймуть форму, білок згорнеться – а вже потім що хочеш з ними те й роби.
І в жодному разі не проколювати! Навіщо із соковитої ковбаски отримувати суху котлету?

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Кошик